2019. Tələb olunan modulların tərəfdaş sığorta şirkəti “Atəşgah” ASC sistemi ilə inteqrasiyası.
2018-2019. Məlumat anbarının (DWH – Data Warehouse) tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, tələb olunan hesabatlar, analitik idarəetmə hesabatları “Oracle Business Intelligence” bazasında hazırlanması.
2018. Avtomatlaşdırılmış uçot sisteminin, tranzaksiya CRM sistemi, kredit sistemləri, ödəniş və ERP sistemlərinin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi.
2018. “Financial Broker” avtomatlaşdırılmış sisteminin tətbiqi və tənzimlənməsi/özəlləşdirilməsi, kredit və sığorta proseslərinin idarə edilməsi üçün “BPM” sistemi, sənəd inkassasiya sistemlərinin tətbiqi.
2018. Tələb olunan modulların tərəfdaş bankların avtomatlaşdırılmış bank sistemi ilə inteqrasiyası: “RabitaBank” ASC, “Nikoil” İKT, “Bank Respublika” ASC.
2017-2018. Əsas və ehtiyat “DataCenter”-in tənzimlənməsi, uzaqdan qoşulma nöqtələrinin İT təhlükəsizliyini təmin etmək üçün sertifikatlaşdırma mərkəzinin quraşdırılması və tənzimlənməsi.

Небанковская кредитная организация ЗАО «FinTrend»
2018-2019. Внедрение и настройка/кастомизация хранилища данных (DWH - data warehouse), обязательной отчетности, аналитической управленческой отчетности на базе «Oracle Business Intelligence».
2018. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной учетной системы, транзакционной CRM системы, кредитных систем, платежных и ERP систем.
2018. Внедрение и настройка/кастомизация автоматизированной системы «Финансовый Брокер», «BPM» система по управлению кредитными и страховыми процессами, системы инкассации документов.
2018. Интеграция требуемых модулей с автоматизированной банковской системой Банков-Партнеров - ОАО «РабитаБанк», ИКБ «Никойл», ОАО «Банк Республика».
2017-2018. Настройка основного и резервного «DataCenter», установка и настройка сертификационного центра для обеспечения ИТ-безопасности удаленных точек подключения.